Blažek, P., Kamiński, Ł., & Vévoda, R. (2006). Polsko a Československo v roce 1968: Sborník příspěvků z mezinárodní vědecké konference : Varšava, 4.-5. září 2003. Praha: Dokořán : Ústav pro soudobé dějiny AV ČR.
Styl ChicagoBlažek, Petr, Łukasz Kamiński, and Rudolf Vévoda. Polsko a Československo V Roce 1968: Sborník Příspěvků Z Mezinárodní Vědecké Konference : Varšava, 4.-5. Září 2003. Praha: Dokořán : Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, 2006.
Citace podle MLABlažek, Petr, Łukasz Kamiński, and Rudolf Vévoda. Polsko a Československo V Roce 1968: Sborník Příspěvků Z Mezinárodní Vědecké Konference : Varšava, 4.-5. Září 2003. Praha: Dokořán : Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, 2006.
Upozornění: Tyto citace jsou generovány automaticky. Nemusí být zcela správně podle citačních pravidel..